Спеціальна пропозиція для підприємств, що мають філіальну структуру

 

                                                                                                                              Система управління замовленнями ORDIS 2.1.Система управління замовленнями призначена для координації роботи над замовленнями витратних матеріалів співробітниками підприємств - споживачів, що мають розгалужену філіальну структуру підрозділів та передачі створених замовлень постачальнику.

Сервіс являє собою спеціалізований інтернет - магазин, в якому замовлення товару для периферійного підрозділи проходить процедуру бюджетного контролю і затвердження уповноваженими співробітниками вищестоящих підрозділів споживача.

Користувачі споживача мають різні права в системі, залежно від положення їх підрозділів в трирівневій структурі: головний офіс - філія - ​​відділення.

Користувач головного офісу має права: самостійно додавати нові підрозділи своєї організації, вводити нових користувачів, вносити бюджети філій, відправляти замовлення постачальнику.

Користувачі відділень можуть створювати заявки товарів для своїх потреб і відправляти їх у вищестоячі філії для узгодження.

Користувачі філій об'єднують Заявки відділень в один замовлення, перевіряють його відповідність бюджету і відправляють в головний офіс для затвердження та передачі постачальнику.

Бюджетних контроль створених замовлень здійснюється автоматично, в розрізі статей витрат, притаманних товарах по внесеним в систему значенням. Замовлення, що перевищує передбачений бюджет хоча б по одній із статей не може бути відправлений у головний офіс.

Електронна система замовлень надає нашим клієнтам:

- Можливість самостійного формування та редагування своєї структури підрозділів і надання доступу в систему їх співробітників;

- Автоматичний контроль над сумами створених замовлень по підрозділах в рамках внесених бюджетів в розрізі статей витрат замовлених товарів;

- Чітко організований бізнес - процес роботи співробітників філіальної мережі над формуванням замовлень із збереженням історії проходження кожного замовлення;

- Скорочення трудовитрат на формування, контроль і відправку замовлень постачальнику;

- Прозорий процес проходження узгодження замовлення, персональну відповідальність виконавців, що різко зменшує можливості зловживань недобросовісними співробітниками.