Папір для офісу

   Папір IQ, який виготовляється компанією "Монді", розроблявся з урахуванням великого спектру потреб сучасного високотехнологічного офісу. Тому він добре підходить для лазерних і струменевих принтерів, а також для копіювальних апаратів.
   Оскільки папір IQ є простим та зручним у використанні, він забеспечує чудові результати на всіх видах копіювальних машин і принтерів. Безперервне вдосконалення якості та врахування передових досягнень у технології друку забезпечують багатофункціональність паперу IQ виробництва "Монді" і тим самим роблять її папером майбутнього.
 
Ідеальний папір для швидкісного друку
 
   Папір IQ premium - багатофункціональний офісний папір з вдосконаленими характеристиками білизни та гладкості класу  А +.
   IQ premium можна використовувати для лазерного та струменевого друку, для одно - і двостороннього копіювання.
Цей папір ідеально підходить для попереднього друку.
 
Економічниий офісний папір
 
    Папір IQ economy - ідельно економічний папір для однобічного і дуплексного чорно-білого друку і копіювання. Вона являеться оптимальним рішенням для середньошвидкісної офісної техніки.
 
Багатофункціональний кольоровий папір
 
   Кольоровий папір вже давно увійшов в наше життя. Він дозволяє розфарбувати офісні будні в різнокольорову палітру і додати емоцій. Кольоровий папір допомагає впорядкувати повсякденний хаос, а також додати дотик кольору до листівок, брошур та презентаційних матеріалів.
Використання кольорового паперу допоможе Вам підвищити ефективність комунікацій з клієнтами та партнерами, також упорядкувати документацію.
 
IQ color
 
  • пастельні кольори
  • неонові кольори
  • інтенсивні кольори
  • стильні кольори
  • змішані кольори (міксуванням пачки)