Касова стрічка

  Основне призначення касової стрічки, це використання її в ролі фіскального документа, який видається на руки споживачеві, з метою підтвердження факту покупки або придбання товару (послуги). Касова стрічка використовується в: касових апаратах, банкоматах, POS-терміналах, та інших контрольно - рахункових пристроях, що відносяться до єдиної групі технічних пристроїв, званих контрольно - касовими машинами («ККМ»). Встановлювана в «ККМ» касова стрічка, являє собою ролик паперу (або термобумаги) на одну із сторін якої, за допомогою вбудованого в «ККМ» друкувального пристрою, наноситься інформація про покупку, у вигляді: тексту, цифр і елементів псевдографіки.

  
Найбільш поширена касова стрічка з термочутливим шаром. Даний різновид паперу використовується в термографічних друкованих апаратах. Такі пристрої сьогодні дуже популярні, вони зручні в експлуатації, нанесення інформації на носій обходиться дуже дешево, надійний друкуючий вузол, немає необхідності використовувати інші витратні матеріали (наприклад, фарбу для друкування на струменевому принтері або порошок для лазерного принтера та ін.) Саме завдяки всім перерахованим якостям термографічні друковані пристрої можна зустріти в різних установах: в офісах використовуються калькулятори з печаткою і факсимільні апарати, в торгових центрах - апарати експрес-оплати, електронні контрольно касові апарати, в банках - зручні банкомати. На багатьох підприємствах встановлюють прилади спостереження, в медичних установах функціонують медичні реєстратори, в наукових лабораторіях - різні експериментальні прилади з реєстрацією результатів досліджень, на транспортних засобах - це турнікети контролю проїзних документів і т.п. Всі ці пристрої об'єднує однаковий принцип роботи - термодрукуючих головка за допомогою тепла впливає на термочутливих папір. Таким чином, на папері з'являється зображення.

   
Касова стрічка з одним шаром - це один з найбільш поширених варіантів, який робиться з стандартної офсетного паперу, згорнутого в компактний рулон. Робоча ширина касової стрічки різна, і найбільш часто зустрічаються варіанти в 37, 57, 69 і 76 міліметрів.

   
Крім того, касові ролики відрізняються зовнішнім діаметром і підбираються таким чином, щоб найбільш точно відповідати даної моделі апарата. При цьому внутрішні розміри випускаються згідно вимог замовника.

   
Щоб завжди було видно, коли закінчується стрічка в апараті, на касовій стрічці передбачений спеціальний маркер у вигляді яскравої червоної смуги, нанесений на останньому двометровому ділянці.

   
Касова стрічка двошарова - цей варіант виготовлений трохи інакше, і основною відмінністю активної касової стрічки є присутність додаткового шару, який дозволяє при видачі основного чека тут же робити і його копію.

   
Особливої ​​уваги заслуговує так звана активна двошарова касова стрічка, яка розроблена спеціально для
касових апаратів Samsung які не мають картриджа. Такі картриджі мають ряд переваг, головним з яких є те, що апарат відмінно працює навіть на морозі, тому що в процесі не бере участь фарба.

   
Звернувшись до нас, ви зможете підібрати касову стрічку необхідного розміру для вашого обладнання. Якщо вам важко самостійно зробити правильний вибір, наші фахівці завжди допоможуть вам.

   
Переваги використання касової стрічки виробництва «Український папір»

- Ідеально чорний колір

Точне зчитування штрих-коду можливе лише при оптимальному контрасті друку, що у свою чергу досягається шляхом друку ідеально чорного кольору. Вся продукція «Український папір» відрізняється якісним покриттям для створення ідеального чорного кольору.

23122012787_cr.jpg23122012787шщ_cr.jpg

     Ідеально чорний колір.                          Неякісна касова стрічка.

-Гладка поверхня

     За рахунок використання сировини світового виробника Mitsubishi Paper. Результатом являється папір з абсолютно гладкою, рівною поверхнею.

Бумага-основа з гладкою поверхнею:

23122012790_cr.jpgЯкісний вивід на принтер23122012790_cr12.jpg

Бумага-основа з негладкою поверхнею:

23122012790_cr1.jpgНеякісний вивід на принтер23122012790_cr13.jpg

    (непродруковані місця)

-Головка принтера не засмічується

    Засмічена головка принтера створює перешкоду для передачі енергії, необхідної для відтворення точного зображення. В окремих випадках забруднення може призвести до пошкодження окремих елементів або навіть до поломки всієї друкуючої головки. Ідеально збалансований склад термопокриття гарантує бездоганну роботу друкуючої головки.

23122012792_cr_cr12.jpg

23122012792_cr1.jpg

- Довговічність і стійкість до підвищення або пониження температур

    Сильна спека або холод не впливають на продукцію «Український папір» у порівнянні з продукцією інших виробників, продукція «Український папір» бездоганно працює в критичних кліматичних умовах; зображення стабільно утримуеться на папері довгий час. Вся продукція для факсів і чеків при правельному зберіганні буде зберігати надруковану інформацію на протязі 5 років.

   Аналог         Термобумага яка використовуеться «Український папір»

23122012797_cr.jpg