Історія компанії

   Підприємство «Український папір» працює з 1998 р. і нині є одним з лідерів у виробництві касової стрічки, факс-паперу, паперових рулонів для принтера. До речі, компанія представляє на ринку касову стрічку будь-якої модифікації для всіх відомих моделей касових апаратів, стрічку для банкоматів та іншого спеціалізованого обладнання, одношарову та багатошарову чекову стрічку, самоклеючі ролики для ваг тощо. Завжди в наявності паперова широкоформатна продукція, зокрема папір для інженерних та графічних робіт тощо. У будь-який момент фірма має можливість забезпечити клієнта папером необхідного розміру – від формату А0 чи А1… до А10. Також товариство пропонує папір різного ґатунку для друку на ролевих та листових машинах: папір газетний, офсетний, самокопіювальний, термопапір, крафт папір, крейдований папір в рулонах будь-якого формату та щільності.

     Окрім цього, підприємство «Український папір» працює за такими напрямами діяльності:

– oфсетний друк: виготовлення бланків, книг ОРО, журналів на замовлення, візиток, листівок, буклетів та ін.;

– виготовлення представницької продукції з фірмовим логотипом: бланки, конверти, блокноти, телефонні книги, квартальні календарі та ін.;

– тиражування: чорно-білі листівки, оголошення, прайс-листи;

– оперативна поліграфія: виготовлення та друк візиток, листівок, конвертів, наклейок та інше;

– виготовлення книг у твердій і м’якій палітурці, брошур та ін.;

– усі види палітурних робіт;

– додрукарська підготовка макетів.

     Не один партнер відзначав злагодженість співпраці з підприємством «Український папір», оскільки тут завжди пропонують тільки якісний товар за помірними цінами. Серед клієнтів товариства як роздрібні, так і оптові корпоративні підприємства. Проте до всіх ставлення однаково професійне і відповідальне. Окрім реалізації продукції на теренах України, підприємство «Український папір» здійснює експортні поставки в Молдову, Казахстан, Грузію. Завдяки постійному вдосконаленню асортименту продукції, розширенню бази клієнтів, уже 2001 року підприємство «Український папір» вийшло на провідні позиції в Україні з продажу паперу для офісу, перфорованого паперу, касової стрічки.

     У 2007 р. підприємство «Український папір» розпочало виробництво термоетикетки. Завдяки вмілому управлінню, чіткій організації всіх ланок структури уже сьогодні товариство стало одним із лідерів у цьому сегменті ринку.

    На незаповнену нішу на ринку натрапили працівники компанії, коли розпочали продаж касової стрічки кінцевому споживачеві – великим магазинам, торговим фірмам. Виявилося, що є необхідність комплексного забезпечення фірм паперово-біловими, канцелярськими, зрештою господарськими товарами, побутовою хімією, поліграфічною продукцією, витратними матеріалами для оргтехніки тощо. Відтак, із 2002 р. підприємство «Український папір» пропонує своїм клієнтам широкий асортимент канцелярських товарів для офісу, поліграфічної продукції, побутової хімії, господарчих товарів, витратних матеріалів для оргтехніки. Зокрема, і досі компанія є чи не єдиною на ринку комплексного обслуговування споживачів.

  Від початку компанія була націлена на розширення клієнтської бази шляхом створення філій в усіх регіонах держави. Нині вже відкрито 23 філії майже в усіх обласних центрах України, що значно покращило зручність роботи з клієнтами, серед яких великі корпоративні банки, бюджетні організації тощо.

   Із 2011 р. підприємство «Український папір» є офіційним представником-реселлером концерну Mondi (Австрія) на ринку України. Відтак компанія представляє форматний папір під торговою маркою IQ, кольоровий папір IQ, спеціальні види паперів під торговою маркою DNS. Папір IQ, який виготовляється компанією «Монді», розроблявся з урахуванням великого спектру потреб сучасного високотехнологічного офісу. Тому він підходить для принтерів усіх модифікацій та копіювальних апаратів і забезпечує чудові результати на всіх видах техніки.

  Також компанія «Український папір» є офіційним представником торгових марок канцелярського приладдя провідних імпортерів України, зокрема: BUROMAX, UNI, AXENT, DELTA BY AXENT, CENTROPEN, EDDING, SKIPER, ECONOMIX, OPTIMA. Це дозволяє насамперед кінцевому споживачу отримати широкий вибір канцелярських товарів високої якості.

  З 2012 р. «Український папір» ексклюзивно пропонує на ринку України папки-реєстратори компанії Korona Lochovice s.r.o «Korona» (Чехія). Цей виробник папок-реєстраторів є одним із найбільших у Європі. Продукція фірми має значний попит завдяки застосуванню останніх технологічних досягнень і високих вимог до якості при виробництві.

   Окрім цього, компанія «Український папір» також уважно формує асортимент товарів побутової хімії, засобів для прибирання, санітарно-гігієнічних засобів, одноразового посуду. Пропонує тільки якісну продукцію відомих торгових брендів, що відповідає встановленим державним стандартам і має всі необхідні сертифікати якості.

    Компанія «Український папір» завжди рада співпраці як з невеликими, так і великими організаціями, і готова надати широкий асортимент товарів та забезпечити сервіс на високому рівні. При цьому товариство пропонує: лояльні ціни, гнучку систему знижок, зручну схему оплати, високу якість товарів, доставку та відвантаження замовлення в будь-якому регіоні України, оперативність у виконанні замовлень, постійну наявність товарів на складі, а головне – приємну співпрацю з висококваліфікованим персоналом.